Megoldásra vár

Betontapazat

A Teréz körút 25. előtt fekszik egy funkciótlan betontapazat. A Google Maps alapján valaha egy pad állt rajta, más funciót 2009 óta nem töltött be. Esetleg el lehetne ezt bontani?

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 25

Hozzászólások

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    AsTÓria

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    F3V6+M4 (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére