Válaszra vár

Sérült aknafedél

Az Erzsébet körút 41. előtt az egyik aknafedél, illetve közvetlen környezete szörnyű állapotban van.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 41 a

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sarkánál hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Dugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére