Válaszra vár

döglött macska az Üllői út kerékpársávján

Az Üllői út kerékpársávjában, a kifelé vezető (ferencvárosi) oldalon, a Lenhossek utca előtt (Üllői út 93/95?) egy döglött macska fekszik - már tegnap is ott volt. Kérem mielőbbi eltakarítását, mielőtt még oszlani kezdene a dög a melegben.
Előre is köszönöm mielőbbi intézkedésüket.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 95

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barna Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére