Megoldott

Elhagyott, érvényes műszaki nélküli jármű

Már a gaz is körbenőtte, olyan régóta áll egy helyben :-(
Másoktól veszi el a parkolási lehetőséget.
Műszaki érvényesség: 2022.11.20.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bányató u. 12

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Lent olvasható beadványával kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban szereplő szürke Renault típusú járművet nyilvántartásba vettük.

    A jármű a nyilvántartásba vételtől számított 10 nap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott a jármű! Köszönöm a közreműködést! :-)
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére