Megoldásra vár

Fa pótlása, zöldterület karbantartása.

Újbuda Sáfrány utca 42. előtti zöldterületen a kivágott fát kérem pótólni. A zölterületet kérem karbantartani parkolásgátlóval védeni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sáfrány u. 42

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bohócos játszótér mosdója

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rodostó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdát benőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kővirág sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére