Válaszra vár

Elhagyott kaki

Kaki a parkoló autók között.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Siroki u. 2

Hozzászólások

  • Pattoghy Kázmér hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilván az első eső megoldotta egyébként a problémát.
  • Pattoghy Kázmér hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az ilyen bejelentések miatt röhögnek már városszerte ezen az egyébként jó ötlettől vezérelt portálon.... Városszerte minden egyes kutyaszart / emberi ürüléket nem óhajt bejelenteni a kedves bejelentő?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Illetékesség miatt bejelentését továbbítottuk takarítás fertőtlenítés kéréssel az FKF Zrt felé.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kókai Torda Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gumiabroncs a fa körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lecke utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres szemetestartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére