Válaszra vár

Szabálytalan, balesetveszélyes parkolás

Anonim Járókelő

A Harmat utca 26/a ház előtt rendszeresen parkolnak szabálytalanul autók. Ez fokozottan balesetveszélyes, mert gátolja a gyalogosnak és az autósoknak a szabad kilátást.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 26a

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat.
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérü
    ...
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére