Megoldatlan

Vízcsatorna

Anonim Járókelő

Lassan 1 éve semmit nem csinalnak .

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ananász u. 40

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "Viz csatorna"-ról "Vízcsatorna"-ra.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szivárgás a plafon felől

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest Flórián tér aluljáró 10 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt gázfedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére