Válaszra vár

Elhagyott Mercedes

A Richter Gedeon utcában áll egy feltört, és elhagyott Mercedes autó.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Richter Gedeon u 47

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ma is ugyan úgy ugyan ott áll...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztosítása nincs, egyébként minden papírja rendben...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére