Megoldásra vár

Rendszeres tilos parkolás garázskapuba lógva

FRISSÍTÉS: 2024.07.01.

A Budapest Közút válasza:
„Az Ilka utcában a várakozást határoló burkolati jelek felújítását a fizető várakozási övezetet üzemeltető cég végzi, az nem társaságunk feladata.”

-----

A XIV. kerület Ilka utca 25-27 Ilka Udvar társasház garázskapuja után található a helyi kisbolt munkanapokon 8:00-15:00-ig rakodásra szolgáló parkolója. A parkoló felfestése úgy van (inkább volt) kialakítva, hogyha azt betartják, a szűk utcában is normálisan ki lehessen parkolni a garázsból.

A felfestés lekopott, karó vagy bármilyen egyéb fizikai akadály nincs, így délutánonként és hétvégén (amikor szabályos volna egyébként a felestésen belül parkolni) rendszeresen lógnak ki a helyről autók, sokszor teljesen ellehetetlenítve a kiállást; többször volt már rá példa, hogy egy kiállni próbáló autós 15-20 percen keresztül sakkozott, mire ki tudott állni, feltartva a forgalmat, folyamatos dudálást generálva. Kérjük valamilyen a szabálytalan parkolást akadályozó karó vagy hasonló akadály telepítését.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilka u. 27

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A várakozást lehatároló burkolati jelek felújítását a fizető várakozási övezetet üzemeltető (Zuglói Közbiztonsági non-profit Kft.)
    cég intézkedett.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Z
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00147858 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Az érintett helyszínt a Zuglói Önkormányzati Rendészet járőrei visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés észlelése esetén a szü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIV. kerület Ilka utca 25-27 Ilka Udvar társasház garázskapuja után található a helyi kisbolt munkanapokon 8:00-15:00-ig rakodásra szolgáló parkolója. A parkoló felfestése úgy van (inkább volt) kialakítva, hogyha azt betartják, a szűk utcában is normálisan ki lehessen parkolni a garázsból. A felfestés lekopott, karó ...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ilka utcában a várakozást határoló burkolati jelek felújítását a fizető várakozási övezetet üzemeltető cég végzi, az nem társaságunk feladata.

    A szabálytalanul várakozó járműv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat.
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés is célravezető, ezért arra kérünk,...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére