Megoldásra vár

Megállási tilalom hiánya a Vérhalom úton

Anonim Járókelő

A Vérhalom utcában évek óta probléma a szembemenet. A Cserje utca torkolat és a Vérhalom utca 22. közt nincs megállási tilalom, holott az út enyhén ível és nem látni rendesen, ha jön valaki szemből. Itt jár a 91, 291 busz is, nem is fér el egymás mellett autó és a busz, megy a kimittud. Ket nagyobb autó sem fér el, vagy ha valaki suta vagy gőgös. Ezt a szakaszt valamiért kihagyták a megállási tilalommal, holott lentebb és fentebb van, teljesen jogosan.
Kérem tegyenek ki ide is megállni tilosat teljes szakaszra, főleg a busz miatt ne kelljen már tolatgatni, tiszta káosz ilyenkor be sem látni ezt a szakaszt ha valaki szembe jön.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vérhalom u. 31b

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/147836/megallasi-tilalom-hianya-a-verhalom-uton bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nézzük meg mit szól hozzá Őrsi úr, mert a közösségi közlekedés nem kerülhet hátrányba “parkolási igény” miatt.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére