Megoldásra vár

Kátyús gyalogosfeljáró az úttestről

Anonim Járókelő

Tisztelt Önkormányzat! A képen látható járda rész erősen kátyús így a babakocsi kereke beleakad és nehezen lehet csak feltolni az úttestről. Kérem szépen a javítását a biztonságos közlekedés érdekében. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Járműtelep u. 17

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésében szereplő úthibát nyilvántartásunkban rögzítettük, és a soron következő megrendelésünkben szerepeltetni fogjuk.

    A megoldásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hézagok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Lépcső balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére