Megoldásra vár

Utcanévtábla és házszámtábla olvashatatlan, kopott

Mindkét lépcsőház bejáratánál olvashatatlan a házszámtábla, valamint a ház sarkán lévő utcanévtábla is meglehetősen kopott, rozsdás, régi.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 151a

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00147735 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy a házszámtábla cseréje az ingatlantulajdonos kötelezettsége.
    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint megtették
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Omló vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Csilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közterület tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    gallyazás kérés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére