Válaszra vár

Parkolóban kimozdult kövek

Parkolóban kimozdult kövek

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bródy Sándor u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megállni tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Haluska Kata
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Ady Endre utcai edzőpálya, Ady Endre utca 150. (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére