Megoldott

Gaztenger és szemétlerakat

Szeretném bejelenteni, hogy Budapesten (Csepelen) a Mag utca teljes hossza ami a senki földjének számít, embermagasságú gazok, a fák és növények elburjánzása és szemétlerakatok találhatók ezen a területen! Ez az utca az egykori Csepel Művek területét köti össze a II. Rákóczi Ferenc főúttal! Mivel naponta ezen az utcán járok be dolgozni mindig azzal a problémával küzdök, hogy lassan a korábban megépíttet járda is járhatatlanná válik mert a növények kezdik visszavenni a területet. A szemétkupacok az egész utca területén megtalálhatóak és itt-ott félretolt vagy árokba borított Tesco-bevásárlókocsi is fellelhető az utcában! A fák és bokrok roskadoznak az út szélén és behajlanak a járdára, továbbá az embermagasságú gazok elhajlanak szintén, ami által járhatatlanná válik az egész út! Segítségüket szeretném kérni ennek a rémes állapotoknak a helyrehozatalában! A sok növény miatt akár szép is lehetne ez az utca ha lenne gazdája és törődnének vele! Előre is köszönöm segítségüket ha foglalkoznak ezzel a problémával!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mag u. 3

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám:1/1415/2/2024/V1
    részére Ügyintéző
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Hérész Tünde bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Autógumik a fa tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szeméthegyek kerülethatáron

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére