Válaszra vár

Egyenesen haladó javasolt kerékpáros útvonal nincsen jelezve

Anonim Járókelő

Kérem a jelzett helyen a Röppentyű.utcán déli irányban haladó kerékpárút-forgalom számára az egyenesen történő továbbhaladás valamilyen módon kijelezni szíveskedjenek. Jelenleg az ember azt hiszi, hogy balra át kell menni a Röppentyű túloldalára.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Rozsnyay utca 10

Hozzászólások

  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére