Megoldásra vár

A fél járdát már benőtte a növényzet.

Anonim Járókelő

A XI. kerületben a Bártfai - Fraknó utca sarkánál a járdánál elburjánzott a növényzet. A fél járdát kitakarja a növényzet, nehezen lehet elférni babakocsival. Ezt a részt sokan használják, a Keveháza utcai óvoda és a Kevesuli közelében van. Esős időben a legrosszabb, mert nehezen lehet elmenni mellette úgy, hogy ne legyen az ember vizes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 45

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 8449. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Bártfai utca járdájának állapotával kapcsolatos problémára.
    Szíves tájéko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás rúd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vak Bottyán utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fahíd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törcsvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére