Megoldásra vár

gallyazás kérés

Jó napot kívánok! Segítsenek kérem továbbítani a kérést a megfelelő helyre. A házunk előtti utcai két hatalmas fát kellene ritkítani. Már 1 éve igényeltük az önkormányzatnál, de a mai napig nem jöttek.
Köszönettel várom
Keserü Franciska

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dorozsmai u. 156

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00147625 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a Budapest, XIV. kerület Dorozsmai u. 156. szám előtti 2 db hársfa gallyazását elvégeztetik
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Keserü Franciska bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Omló vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Csilla
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó közterület tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére