Megoldott

járdára lógó letört fa

Anonim Járókelő

A Bikszádi utcában, a Vöröskereszt mögötti járdán lóg ez a letört, nehéz faág a járdára. A kép ma, 06.05-én készült.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 42

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 8434. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Etele út 42. számnál található fa, letört ágának problémájára.
    Tájékoztat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan eddig nem válaszolt senki, de a faágat levágták és el is vitték.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás rúd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vak Bottyán utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fahíd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törcsvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére