Válaszra vár

üllői úti fedelek

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.07.09.

Budapest Közút válasza:
„Tárgyi helyszínen az útpályán süllyedés vagy egyéb meghibásodás nem észlelhető. A sérült szerelvény a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. üzemeltetésében lévő csatornahálózat részét képezi, amely javításával kapcsolatban Társaságunk nem illetékes”

-----

IX. Üllői út 101 , 105 , 113as számokkal szembeni sávban 3 csatornafedél a kerékvonalban megsüllyedt.
Kérem javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 101

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "IX. Üllői út 101 , 105 , 113as számokkal szembeni sávban 3 csatornafedél a kerékvonalban megsüllyedt. Kérem javítsák."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.09. Budapest Közút válasza: „Tárgyi helyszínen az útpályán süllyedés vagy egyéb meghibásodás nem észlelhető. A sérült szerelvény a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    az illetékes a fcsm
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: L Tamás
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mozgó csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Mihálkovics utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismeretlen beton közműfedelek széle összetört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Dalmady Győző utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére