Válaszra vár

Régi betontapazatok

FRISSÍTÉS: 2024.07.08.

Budapest Közút válasza:
„A tárgyi talapzat a Dunafolyam medrében található, amely nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetett
hálózathoz. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság.”

-----

Magyar Tudósok Körútja 11-el szemben, a rakparton áll 2-2 régi betontapazat. Ha jól tudom, ezeknek még anno a Rákóczi híd építésekor volt szerepük, azóta viszont fuknciótlanul állnak.
Ezek már soha többé nem lesznek jók semmire, így kérném az elbontásukat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budai alsó rkp. 37

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "Magyar Tudósok Körútja 11-el szemben, a rakparton áll 2-2 régi betontapazat. Ha jól tudom, ezeknek még anno a Rákóczi híd építésekor volt szerepük, azóta viszont fuknciótlanul állnak. Ezek már soha többé nem lesznek jók semmire, így kérném az elbontásukat."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.08. Budapest Közút válasza...

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy régi kép, amit találtam róluk:
  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyitott tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyatott nyilvános WC

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Gellért tér 1. (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes, igénytelen kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Csorbai utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére