Megoldott

Áll az úton a víz

Anonim Járókelő

Jelzett helyen a kerékpárúton folyamatosan áll a víz, napokkal esőzés után is

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 24

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ember, ha valahol napokkal esőzés után is áll a víz, vélhetően az elvezetése nem lett jól megoldva (vagy sehogy).
  • Pattoghy Kázmér hozzászólt a bejelentéshez.

    De most ez tényleg komoly hogy pocsolyákat jelentünk be? Hol élünk már???
  • Pattoghy Kázmér hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta meg már megint esett, felháborító.
  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Keskeny kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Virag
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem megfelelő átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon régi úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére