Válaszra vár

Kiszáradt fa

FRISSÍTÉS: 2024.06.10.

Zugló válasza:
„Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.”

-----

Zugló, Rákospatak mellett, a Gvadányi út és a Mogyoródi út sarkán, ahol a gyalogos ösvény, illetve a kutyafuttató kezdődik, van egy kiszáradt facsemete. Kérnénk a fa eltávolítását és későbbi pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Miskolci u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Mint ahogyan azt előző válaszunkban is jeleztük, a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illeté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "Zugló, Rákospatak mellett, a Gvadányi út és a Mogyoródi út sarkán, ahol a gyalogos ösvény, illetve a kutyafuttató kezdődik, van egy kiszáradt facsemete. Kérnénk a fa eltávolítását és későbbi pótlását."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.10. Zugló válasza: „Tisztelt Bejelentő! Köszönjük megkeresését. Tájékozta...

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört faág és törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére