Megoldásra vár

Elhagyott a jármű

A gépjármű több mint 2,5 éve itt áll és az állapotából ítélve soha sincs használva! Az értékes parkolóhelyet foglalja a lakók elől.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Ónodi köz 13

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a lent olvasható bejelentésében foglalt járművet nyilvántartásba vettük. A nyilvántartásba vételtől számított 10 nap elteltével a jármű a közterületről további kötele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére