Megoldásra vár

Hiányzó vagy görbe poller

Anonim Járókelő

A kiskörúton az ELTE előtti részen az egyik frissen ültetett fa mellett (köszönjük!) az egyik poller hiányzik, a másik görbe. Kérjük pótolják illetve javítsák. Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 4/B

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A faültetés után a hiányzó parkolásgátló oszlop feleslegessé vált, hiszen a fa megakadályozza, hogy autóval a járdára parkoljanak.

    Poller karbantartá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    AsTÓria

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    F3V6+M4 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járhatatlanná váló járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    0801-Gyulai Pál utca - Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére