Megoldott

Otthagyott szemét

FRISSÍTÉS: 2024.06.07.

FKF válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett hulladékok nem a fővárosi útvonalon, hanem a lakóházak között, az ingatlanokhoz kapcsolódó területen találhatók, így azok elszállításában Társaságunk nem illetékes.
Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelmében az ingatlanokhoz kapcsolódó területek takarítása az ingatlan tulajdonosának, kezelőjének, bérlőjének kötelessége. Tehát amennyiben az ingatlan lakóház, akkor a lakóközöségnek kell gondoskodnia a kapcsolódó terület tisztán tartásáról.”

-----

Több el korhadt bútor darab több hete nem kerül elszállításra. Cselekedetet szeretnénk kérni a helyzet feloldására, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 90

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, lomtalanítás során elvitték a szemetet.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00147187 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata Képviselő-testületének a közösségi együttélés alapvető szabályairól és azo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Több el korhadt bútor darab több hete nem kerül elszállításra. Cselekedetet szeretnénk kérni a helyzet feloldására, köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.07. FKF válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett hulladékok nem a fővárosi útvonalon, hanem a lakóházak között, az ingatlanokhoz kapcsolódó területen találhatók, ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett hulladékok nem a fővárosi útvonalon, hanem a lakóházak között, az ingatlanokhoz kapcsolódó területen találhatók, így azok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ingatlan előtti dzsungel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szabó Lőrinc utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szelektív hulladékgyűjtés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére