Válaszra vár

Fedlapgond

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.07.09.

MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válasza:

„,Az úthiba elhárításával kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. megkeresését javasoljuk.”

-----

Jelzett helyszínen lévő fedlap körül fogy az aszfalt, tolódik felfelé az út síkjához képest. Pont nyomvonalon van, így minden jármű futóműve kopog rajta.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a fedlap és környékének állapotát!

Pontos helyszín - képek az irányadóak első sorban!!
47.577324820442755, 19.063265021176466

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 17

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Járda"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő fedlap körül fogy az aszfalt, tolódik felfelé az út síkjához képest. Pont nyomvonalon van, így minden jármű futóműve kopog rajta. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a fedlap és környékének állapotát! Pontos helyszín - képek az irányadóak első sorban!! 47.577324820442755, 19.0632650211764...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldjük az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válaszát a Budapest 147117. számú (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/147117/fedlapgond/hivatal) bejelentésre:

    Munkatársunk a 1
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére