Megoldásra vár

új, szép kerékpárút/sáv a Várnál már törött

Anonim Járókelő

Több helyen fel van repedezve, töredezve, veszélyes ez a kerékpársáv/-út a Várnál, a Duna oldalán végig, a Lánchídtól kezdve a Várkertbazár előtt. Néhány helyen javították is már, de több helyen nem. Pedig ez egy _nagyon_ jó, sima burkolat volt, jó a kerékpárnak és a kerékpárosnak is.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lánchíd u. 12

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    áprilisban bejelentették, és azóta úgy van?! :O
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-es bejelentés, belelinkelve egy sor korábbi bejelentés:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/102315/utburkolati-hibak
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére