Válaszra vár

Veszélyes, megdőlt kerítés

Anonim Járókelő

A Than Károly utcán a megjelölt helyszínen a magas fémkerítés rendkívül veszélyes, megdőlt, tartószerkezete, azaz az oszlopok töröttek (lásd a képen). A kerítés tégla és beton része is leomlott. A kerítés mellett egy forgalmas járda és az út szélén parkoló autók vannak. Az önkormányzat korábban már a járókelő bejelentésre intézkedett a terület fenntartójánál a növényzet megmetszése ügyében, bízom benne, hogy most is ilyen gyors és hatékony együttműködés várható.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Than Károly u. 20

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BFKH XI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A bejelentés megküldve az illetékes Kormányhivatal Építéshatósági szervezetéhez.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás rúd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vak Bottyán utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fahíd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére