Megoldásra vár

Kerékpár útra bedőlő oszlop

Kérem szépen az illetékeseket, hogy legyenek szívesek függőlegesbe állítani az oszlopot, mert két kerékpáros egymás mellett biztonságosan nem fér el és sisak nélkül valakin brutális nagyot tud csapni az oszlop.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Egészségház

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerékpárút tábla kopik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felnyomott aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére