Válaszra vár

Elszáradt zöld szemét lerakat

FRISSÍTÉS: 2024.06.05.

A FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a házak közötti terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.”

-----

Zugló, Nagy Lajos király útja 74/b épület mögött a bokros zöld terület szélén messziről is jól látható elszáradt zöld hulladék lerakat látható. Kérnénk a hulladék elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 74b

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Zugló, Nagy Lajos király útja 74/b épület mögött a bokros zöld terület szélén messziről is jól látható elszáradt zöld hulladék lerakat látható. Kérnénk a hulladék elszállítását."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.05. A FŐKERT válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a házak közötti terület nem tartozik Társaságunk kezelés...

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a házak közötti terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére