Megoldott

Roncsautó

Egy roncsautó hónapok óta parkol a X. kerület Mádi utca és Kőrösi Csoma Sándor út kereszteződésében úgy, hogy beláthatatlanná teszi ezt a szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 2a

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt cím!

    Lent olvasható bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban szereplő jármű érvényes műszaki engedéllyel rendelkezik, munkatársaim szemrevételezése alapján láthatóan közlekedé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére