Válaszra vár

Kerékpáros nyom a Szabadsághídra

Sok autóvezető nem tudja, hogy biciklivel tilos a járdán menni, ezért felháborodnak és dudálnak, ha a Szabadsághídon az úttesten mennek a bringások. Segítene, ha felfestenének kerékpáros nyom burkolati jeleket a hídra.
Sander

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fővám tér 1093

Hozzászólások

  • Figyelő8 Edó hozzászólt a bejelentéshez.

    A nyom nagyon jó ötlet.
    A járda NEM indokolatlanul széles. Amúgy sem, de ennyi sétáló között inkább SZŰK.
    Ha megépül a Galvani híd és fejlődik a kötöttpályás közlekedési infrastruktúra, akkor szerinte...
  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Kinek lenne a legjobb? A város elvileg mindenkié, nem sajátíthatja ki egy réteg indokolatlanul. És nem, a "kellemes" meg az "éllhető" nem objektív indokok.

    Volt már rá példa, hogy lezárták az autók e...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A legjobb megoldás az lenne, ha a Lánchídhoz hasonlóan a Szabadság hídról is kitiltanák az autókat.
  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Alternatív megoldás: Mivel a Szabadság-híd két hídfőjét 2 villamosjárat és egy metró is összeköti, a híd közepén pedig semmilyen célállomás nincsen, teljesen indokolatlan 2, egyenként is túl széles já...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bremer Sander bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Keskeny kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Virag
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem megfelelő átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon régi úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére