Megoldott

Szemét kupac

Anonim Járókelő

A Pálffy téren illegálisan kirakott szemét éktelenkedik.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illegális szemét elszállítása megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő intézkedünk az illegális szemét elszállításáról.

    Molnár László
    XVI. kerület Önkormányzat
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére