Megoldott

Elhagyott szemét

Zugló, Egressy út, Mandala Házzal szembeni oldalon, közel az Egressy köz-hez, a parkoló óra alatt, illetve mellett, elszáradt zöld szemét és egyéb szemét van, elég nagy kupacban. Kérnénk az elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 46a

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00146669 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a bejelentésben jelzett illegális hulladékot 2024. 05. 27-én elszállíttatta.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére