Válaszra vár

Beszakadt járda

Anonim Járókelő

Beszakadt járda

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kismartoni út 4

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a Kismartoni út 4. szám előtti járdatöréssel kapcsolatos bejelentés áttételre került a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. részére további intézkedés megtétele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos sétány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ihász köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére