Megoldásra vár

Tönkremenet járdajavítás

Anonim Járókelő

Tönkremenet járdajavítás-Kismartoni 3 elött

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kismartoni út 4

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Hivatkozva a Kismartoni út 4. szám előtti járda állapotával kapcsolatban érkezett bejelentésre az alábbi tájékoztatást adom.
    Helyszíni bejárás során megvizsgálásra került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos sétány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ihász köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére