Válaszra vár

Dugult víznyelő

FRISSÍTÉS: 2024.07.04.

FCSM válasza:
„Munkatársaink kitisztították és megvizsgálták a megjelölt helyszínen található víznyelőt. A vizsgálat során megállapították, hogy a víznyelő nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréje nem indokolt. A víznyelő körül kialakult burkolathiba nincs összefüggésben a csatornával, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni.

---------

FRISSÍTÉS 2024.06.20.

Budapest Közút válasza:
A tárgyi helyszínen a víznyelő- és a környezetében lévő burkolat állapota Társaságunk előtt ismert. Helyszíni ellenőrzésünk során a meghibásodással kapcsolatban felmerült a csatornahálózat érintettsége,amely nem tartozik a Társaságunk által kezelt létesítmények közé, ezért a problémáról értesítettük az illetékes Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.-t és kértük a meghibásodás okának azonosításával kapcsolatos vizsgálatukat. A vizsgálatok eredményétől függően Társaságunk a javítások elvégzése érdekében a szükséges intézkedéseket megteszi.

-----

A Kazinczy és Wesselényi utca kereszteződésében lévő víznyelő akna tisztításra szorul, és ahogy nézem valamellyest ki is van lazulva.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi utca 18

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.07.04. FCSM válasza: „Munkatársaink kitisztították és megvizsgálták a megjelölt helyszínen található víznyelőt. A vizsgálat során megállapították, hogy a víznyelő nem mozog és nem balesetveszélyes, ezért annak cseréje nem indokolt. A víznyelő körül kialakult burkolathiba nincs összefügg...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kazinczy és Wesselényi utca kereszteződésében lévő víznyelő akna tisztításra szorul, és ahogy nézem valamellyest ki is van lazulva."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.04. FCSM válasza: „Munkatársaink kitisztították és megvizsgálták a megjelölt helyszínen található víznyelőt. A vizsgálat során megállapították...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították és
    megvizsgálták a megjelölt helyszínen található víznyelőt. A vizsgálat
    során megállapították, hogy a víznyelő nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Porladó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Közgazdász utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére