Megoldásra vár

Leszerelt kuka

A pszichiátria előtt leszerelték a kukát egy hete a paddal szemben, amin a kezeltek néha órákon át várnak. Azóta sok a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 36

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A pad körüli takarítást megrendeltük. A szemetes edénnyel kapcsolatban a lehetőségeket megvizsgáljuk. Továbbiakban értesítjük. Köszönjük bejelentését.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sebők András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Elhagyott kaki

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Siroki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egry - Irinyi sarkon szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére