Megoldásra vár

Graffitis tábla

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 24.

BKM Budapesti Közművek FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a közlekedési táblák karbantartása nem tartozik Társaságunk feladatai közé."

---------

Graffitis a KRESZ tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Petőfi u. 35b

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Graffitis a KRESZ tábla."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 24. BKM Budapesti Közművek FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a közlekedési táblák karbantartása nem tartozik Társaságunk feladatai közé." --------- Graffitis a KRESZ tábla."-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a közlekedési táblák karbantartása nem tartozik Társaságunk feladatai közé, ezért a probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítot...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Infopark (Pázmány Péter sétány) (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére