Válaszra vár

Gazosodik a járda

Gazosodik a járda. A fele már nem is látszik. Tisztítását kérem. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Savoya Park

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás rúd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vak Bottyán utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fahíd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törcsvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére