Megoldásra vár

A járdán "lépcső" keletkezett

Anonim Járókelő

A Hauszmann Alajos utca-Nádorliget utca kereszteződés északnyugati sarkán a járda lépcsőnyi magasságra emelkedett meg.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nádorliget u. 7

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Járda hiba panaszára tájékoztatom, hogy annak javítását előirányoztuk, javítási listánkba rögzítettük.
    Javítás, kivitelező kapacitás függvényében várható.
    Köszönjük bejele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    járdára lógó letört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csúszós balesetveszélyes járdaszakasz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére