Megoldatlan

csak lépcső van

Anonim Járókelő

Pesterzsébeten, a Helsinki útnál van egy aluljáró gyalogosoknak, ahol át tudnak menni a Mediterrán lakóparkba és környékére. Itt csak lépcső van, biciklivel, babakocsival, kerekesszékkel képtelenség menni, illetve nagyon nehezen megoldható. Jó lenne ott egy-egy rámpa kétoldalt.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kopjafák tere

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00146135 számú bejelentésben szereplő 1203, Budapest Helsinki u. 26. (Helsinki u.-Kossuth Lajos u.) aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartoz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Magas padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Óriási betontömbök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére