Válaszra vár

Örs vezér tere, hulladék

Anonim Járókelő

Az irodaház aljában felhagyott pékbódék mellett gyűlik a szemét. El van kerítve, a kerítésen belül szintén szemét gyűlik.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 1-3

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kihelyezett hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Füzér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy nagyobb kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gránátos utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére