Válaszra vár

Bokor átveszi a hatalmat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.28.

Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. ”

-----

A bokor átvette a járda felett a hatalmat, benövi lassan. Kérjük a bokor visszavágását

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 40

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés leírását "A bokor átvette a járda felett a hatalmat, benövi lassan. Kérjük a bokor visszavágását"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.28. Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. ” --...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére