Válaszra vár

A járdán áll az eső víz

FRISSÍTÉS: 2024.05.28.

FCSM válasza:
„A járdáról történő vízelvezetés megoldása nem tartozik társaságunk feladatkörébe, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni.”

-----

A Széll Kálmán tér 21 szám előtt minden eső alkalmával összegyűlik az eső víz, rendkívül lassan folyik el, emiatt a járda járhatatlan...

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Széll Kálmán tér 21

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Széll Kálmán tér 21 szám előtt minden eső alkalmával összegyűlik az eső víz, rendkívül lassan folyik el, emiatt a járda járhatatlan..."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.28. FCSM válasza: „A járdáról történő vízelvezetés megoldása nem tartozik társaságunk feladatkörébe, ezért a probléma megoldása érdekében nem á...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A járdáról történő vízelvezetés megoldása nem tartozik társaságunk
    feladatkörébe, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban
    intézkedni.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Mátyás K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Márton Áron tér Matáv fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Márton Áron tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsemmisült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére