Megoldásra vár

Táblák rossz helyen

Anonim Járókelő

Bővűlt a buszmegállóban az oszlopokon,és azon elött és utáni játda részeken, tábla kihelyezés÷1
Egyre szűkebb a járdán az akadály mentes közlekedés (fél szemmel is,látás károsult vagyok) megnehezítik így a biztonságos közlekedésem/ szerintem jól látóknak is!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor utca / Tétényi út

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük, hogy jelezte a problémát. Megkerestük a plakátot kihelyező párt képviselőjét, hogy módosítsák a kihelyezések irányát, magasságát. Üdvözlettel,
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    járdára lógó letört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csúszós balesetveszélyes járdaszakasz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére