Megoldásra vár

Gazos útpadka

FRISSÍTÉS: 2024.05.22.

VII Erzsébetváros Önkormányzat válasza:
„bejelentésben szereplő gyomok eltávolításához szükséges intézkedéseket – a bejelentő Járókelő Közhasznú Egyesület tájékoztatása mellett - szíveskedjenek megtenni.”

-----

VII kerület Bethlen Gábor utcában végig gazos az útpadka.
Kérnénk rendbe tételét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor u. 33

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00145909 azonosítószámú, Budapest Bethlen Gábor u. 33. előtti járdafelület járdaszegély gyomos tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés leírását "VII kerület Bethlen Gábor utcában végig gazos az útpadka. Kérnénk rendbe tételét."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.22. VII Erzsébetváros Önkormányzat válasza: „bejelentésben szereplő gyomok eltávolításához szükséges intézkedéseket – a bejelentő Járókelő Közhasznú Egyesület tájékoztatása mellett - szívesk...

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Közútkezelő!

    Kérjük Önöket, hogy az alábbi bejelentésben szereplő gyomok eltávolításához szükséges intézkedéseket – a bejelentő Járókelő Közhasznú Egyesület tájékoztatása mellett - szívesked
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán áll a kisautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megbomlott kockakövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére