Megoldott

Balesetveszélyes lezárás

FRISSÍTÉS: 2024.05.28.

Budapest Közút válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a kerületi önkormányzat beruházásában történik közterületi munka a Sáfrány utcában. A kivitelezőtől kapott tájékoztatás szerint a lehetőségekhez képest a munka előrehaladtával biztosítják a gyalogosok közlekedését.


-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.21.

XI. kerület Újbuda válasza:
„Az Ön által jelzett panasz , a Budapest Közút Zrt. által üzemeltetett útvonalon található, kérjük panaszával hozzájuk fordulni.”

-----

A Sáfrány utcában, a Nyírbátor utcánál váratlanul megszűnik a járda, éppen a gyalogátkelőhelynél. Kérem a balesetveszélyes helyzet sürgős megszüntetését!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sáfrány u. 14

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltérkövezték, megszűnt a lezárás.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.21. XI. kerület Újbuda válasza: „Az Ön által jelzett panasz , a Budapest Közút Zrt. által üzemeltetett útvonalon található, kérjük panaszával hozzájuk fordulni.” ----- A Sáfrány utcában, a Nyírbátor utcánál váratlanul megszűnik a járda, éppen a gyalogátkelőhelynél. Kérem a balesetveszél...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!

    Tájékoztatjuk, hogy a kerületi önkormányzat beruházásában történik közterületi munka a Sáfrány utcában. A kivitelezőtől kapott tájékoztatás szerint a lehe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A Sáfrány utcában, a Nyírbátor utcánál váratlanul megszűnik a járda, éppen a gyalogátkelőhelynél. Kérem a balesetveszélyes helyzet sürgős megszüntetését!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.21. XI. kerület Újbuda válasza: „Az Ön által jelzett panasz , a Budapest Közút Zrt. által üzemeltetett útvonalon találhat...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által jelzett panasz , a Budapest Közút Zrt. által üzemeltetett útvonalon található, kérjük panaszával hozzájuk fordulni. (email: budapestkozut@budapestkozut.hu)
    Tis...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    járdára lógó letört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csúszós balesetveszélyes járdaszakasz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére