Válaszra vár

Közmű berendezés a Budaörsi úton

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.03.

A BDK válasza:
„ Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.31.

Magyar Telekom válasza:
„Nem Magyar Telekom tulajdon.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.30.

Budapest Közút válasza:
„A bejelentésben szereplő elektromos szekrényt nem Társaságunk üzemelteti.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.05.29.

Az ELMŰ válasza:
„A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által jelzett berendezés nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.”

-----

Egy közmű berendezésből lóg ki drót és valószínűleg a burkolata is hiányzik a Budaörsi út 121. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 125b

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.31. Magyar Telekom válasza: „Nem Magyar Telekom tulajdon.” ----- FRISSÍTÉS: 2024.05.30. Budapest Közút válasza: „A bejelentésben szereplő elektromos szekrényt nem Társaságunk üzemelteti.” ----- FRISSÍTÉS: 2024.05.29. Az ELMŰ válasza: „A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és m...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.30. Budapest Közút válasza: „A bejelentésben szereplő elektromos szekrényt nem Társaságunk üzemelteti.” ----- FRISSÍTÉS: 2024.05.29. Az ELMŰ válasza: „A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által jelzett berendezés nem az elosztóhálózat része, nem Társa...

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.29. Az ELMŰ válasza: „A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által jelzett berendezés nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.” ----- Egy közmű berendezésből lóg ki drót és valószínűleg a burkolata is hiányzik a Budaörsi út 121....

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő elektromos szekrényt nem Társaságunk üzemelteti.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemviteli Főosztály

    e-mail: budapestkozut@budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy közmű berendezésből lóg ki drót és valószínűleg a burkolata is hiányzik a Budaörsi út 121. előtt."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.29. Az ELMŰ válasza: „A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által jelzett berendezés nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk t...

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/177252/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100070163159

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hozz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mozgó víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Bikás parki csap folyamatosan folyik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bikás Park II (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fedlap - Villányi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére